Fiyatına Göre Bomba Özellikler Sunacak HONOR Play 60 Plus’ın Detayları Ortaya Çıktı: 12 GB RAM, Devasa Batarya ve Dahası

Yakın zamanda ilk dikey katlanabilir telefonunu bizlerle buluşturan HONOR, şimdi de bütçe dostu cihaz arayanları mutlu edecek yeni bir telefon üzerinde çalışıyor. Bu cihaz, HONOR Play 60 Plus ismini alacak.

Cihazın kesin çıkış tarihi belli olmasa da çok yakında gelmesi bekleniyordu. Meraklı bekleyiş sürerken neredeyse tüm özellikleri ve tasarımı sızdırıldı. Ayrıca tahminî fiyatı da geldi

HONOR Play 60 Plus nasıl özelliklerle gelecek?

Çin’den gelen sızıntıya göre Play 60 Plus, delikli ekran tasarımına ve ikili kamera kurulumuna sahip olacak. Cihazda 6,77 inçlik HD+ çözünürlüğe ve 120 Hz yenileme hızına sahip LCD ekran göreceğiz.

HONOR Play 60 Plus, 5G cihazlar için bütçe dostu bir işlemci diyebileceğimiz Snapdragon 4 Gen 2 yonga setiyle donatılacak. 12 GB RAM’le gelecek telefonda 256 ve 512 GB depolama seçenekleri de göreceğiz.

Kamera tarafında ise düşük fiyat etiketine uygun özellikler görüyoruz. Arkada 50 MP ana ve 2 MP makro sensör göreceğiz. Önde ise 5 MP’lik pek etkileyici olmayan selfie kamerası yer alacak. Cihazın bataryası ise kullanıcıları sevindirecek cinsten. Play 60 Plus 5G, 6000 mAh kapasiteli 35W destekli batarya göreceğiz.

Telefonun siyah, yeşil ve beyaz renklerde gelmesi bekleniyor. Tahminî fiyatının ise 205 dolar olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x